Dr. Rima Jakytė

+370 666 82 999

rima@nampro.lt


Nekilnojamojo turto pirkimas ar pardavimas – iš pirmo žvilgsnio labai paprastas procesas. Deja, labai dažnai žmonės susiduria su didelėmis problemomis, nes tiesiog pasiklysta mūsų valdžios priimtų teisės aktų labirintuose. Būtent dėl to tokiose situacijose geriausia išeitis – turėti patikimą ne tik profesionalų nekilnojamojo turto rinkos žinovą bet ir gerą konsultantą.

KODĖL VERTA RINKTIS MANE ?

16 metų darbo patirtis valstybės tarnyboje suformavo įprotį pastoviai domėtis Lietuvos teisės aktų naujovėmis, todėl savo klientus dėl visų iškilusių problemų konsultuoju nuo pat pažinties pradžios iki galutinio rezultato, o dažnai dar ir po to, ypatingai asmeninių finansų tvarkymo srityje. Į klientų poreikius žiūriu taip pat atsakingai kaip ir į savo, būtent dėl to daug klientų ateina pagal rekomendacijas, nepriklausomai nuo to ar reikia iš(si)nuomoti patalpas, ar surasti/parduoti sodybą, butą, žemę, mišką ar komercines patalpas.
Kadangi esu įmonės dalis, dirbu tik pagal sudarytą tarpininkavimo sutartį. Jums reikia pagalbos? Kreipkitės: supažindinsiu su sutarties sąlygomis ir jas paaiškinsiu, išsiaiškinsime Jūsų poreikius bei galimybes, įvertinsime Jūsų turtą, aptarsime kaip efektyviau jį parduoti/nusipirkti. Skambinti galite ir savaitgaliais.