Parduodamas butas J. Franko g. 14, Santariškėse, Vilniuje, 67.37 kv.m ploto, 2 kambariai
214 900€
Aprašymas
Santariškėse, privačiame gamtos apsuptame rajonėlyje, parduodamas jaukus ir labai erdvus dviejų kambarių butas su terasa. Vos už kelių šimtų metrų Jus pasitiks Verkių regioninio parkas, kuriame gausu pasivaikščiojimo takų ir užburiančios gamtos. Turintiems augintinių ar tiesiog mėgstanties aktyviai leisti laiką gamtoje - vieta tobula.Puikiai išvystyta infrastruktūra, čia pat Geležinio Vilko ir Kalvarijų gatvės, kurios užtikrina puikų ir tiesų susisiekimą su miesto centru bei kitais mikrorajonais. Visai prie pat namo prekybos centras IKI, o už kelių šimtų metrų rasite Muzikų viešojo transporto stotelę. Vilniaus miesto centrą automobiliu pasieksite per 14 minučių.
Butas tvarkingas ir prižiūrėtas, labai erdvus. Buto išplanavimas: 41.08 kv.m svetainės ir virtuvės zona su patekimu į 5.58 kv.m terasą, 11.74 kv.m miegamasis, 9.65 kv.m vonios kambarys, 5.11 kv.m drabužinė, 2.73 kv.m sandėliukas. Esant poreikiui butą galima perplanuoti į tris kambarius. Butas nors ir pirmame aukšte yra saulėtas ir jaukus.
Bute yra signalizacija, vonios kambaryje šildomos grindys.
Labai tvarkinga, švari, rakinama namo laiptinė, yra liftas.
Šalia namo įrengta vaikų žaidimų aikštelė.
✓ Nesukite galvos dėl automobilio parkavimo, kartu su butu parduodama požeminė parkavimo vieta už papildomą kainą (10 000 Eur).
‣ Adresas: J. Fanko g. 14, Vilnius;
‣ Plotas: 67.37 kv.m.;
‣ Aukštas: 1 iš 3 (mažaaukščių namų statybos projektas);
‣ Kambarių sk.: 2 (yra galimybė perplanuoti į 3 kambarius);
‣ Pastato tipas: mūrinis;
‣ Statybos metai: 2006 m;
‣ Šildymas: centrinis – kolektorinis, vonios kambaryje - šildomos grindys.
Ieškote kažko panašaus? Susisiekime, galbūt tai Jūsų būsimi namai.
Iki susitikimo!
www.brokerislukas.lt - Lukas Vilimas
www.nampro.lt - nekilnojamo turto agentūra
www.nttv.lt - nekilnojamo turto televizija
Privalumai
Visa informacija
Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Santariškės, J. Franko g.