Gintas Juodvalkis

+370 666 88 809

gintas@nampro.lt


Įvertinkite brokerio darbą!

Skaityti komentarus

Nekilnojamojo turto pardavimas ar pirkimas dažnam mūsų yra nekasdienis įvykis, todėl protingiausia būtų šį darbą pavesti šios srities žinovams.
Esu šeimos žmogus, auginu du vaikučius. Mergaitę ir berniuką. Turiu sukaupęs nemažą gyvenimo patirtį.
Mano darbas yra mano pagrindinis užsiėmimas. Man jis patinka, nes visų pirma noriu sukurti didžiausią vertę žmogui, kuris manimi pasitikėjo. Manyčiau, svarbiausia yra bendros kalbos suradimas, siekiant abipusių rezultatų, kurie atneša didelę naudą ir pasitikėjimą tiek Jums, tiek man.

Kodėl verta rinktis mane?

Mano tikslas – surasti tik Jums tinkantį sprendimą. Atstovaudamas Jus aš įsipareigoju atiduoti visas savo jėgas, dėmesį ir užtikrinti, kad pardavimo – pirkimo procesas klostytųsi sklandžiai ir efektyviai.
Pats sau visada užsibrėžiu naujų tikslų, siekiu, reikalauju iš savęs vis daugiau. Stengiuosi planuoti, kurti, svajoti, o svarbiausia įgyvendinti savo svajones ir tikslus.
Norėčiau priminti, kad dirbu ne vienas, o esu patyrusios Nampro komandos narys. Todėl svarbiam sprendimui priimti mūsų kolektyvas, pasitelkęs savo ilgametę patirtį ir kompetenciją, visu 100 proc. vykdys savo įsipareigojimus.

AS JUMS PADĖSIU ne tik sutaupyti laiko, bet ir tiksliai nustatysiu objekto rinkos kainą. Taip pat atrinksiu tik motyvuotus pirkėjus ir paruošiu visus reikiamus dokumentus.Klientų atsiliepimai apie brokerį:


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home/narolt/domains/nampro.lt/public_html/wp-content/themes/nampro/dezutes/dezutes_functions.php on line 868

Warning: simplexml_load_string(): Authorization Required in /home/narolt/domains/nampro.lt/public_html/wp-content/themes/nampro/dezutes/dezutes_functions.php on line 868

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /home/narolt/domains/nampro.lt/public_html/wp-content/themes/nampro/dezutes/dezutes_functions.php on line 868