NT pardavimo tarpininkavimas

Visiems mums būstas yra svarbus ir brangus turtas, todėl norint jį parduoti galime ir paprašyti milijono ar dviejų. Tačiau norint parduoti NT turtą būtina nustatyti teisingą objekto kainą, todėl mes atliekame rinkos analizę ir nustatome pačią didžiausią rinkos kainą už kurią galime parduoti Jūsų būstą šiai dienai.

Kad objektas būtų pastebėtas mes konsultuojame, kaip jį padaryti patrauklesniu rinkoje, būtina nepamiršti profesionalių nuotraukų, išsamios informacijos apie objektą paruošimo.

atostogaukirpramogaukMes bendradarbiaujame su visomis kitomis NT agentūromis ir brokeriais, taip pat turime pirkėjų duomenų bazę– potencialių Jūsų būsto pirkėjų sąrašas labai didelis.

Mes taupome Jūsų laiką- vykdome apžiūras, atsiliepinėjame į telefoninius skambučius (savaitgaliais taip pat), organizuojame atvirų durų dienas, kurių metu sukeliame konkurenciją. Surenkam visus kainų pasiūlymus ir atstovaujame Jūsų interesus.

Mes profesionaliai konsultuojame įvairiais su sandoriu susijusiais klausimais, padedame išspręsti iškilusias problemas, padedame suderinti pardavimo ir atsiskaitymo sąlygas, iškraustymo terminus.

Taip pat užtikriname galutinį atsiskaitymą- raktų ir pinigų pasikeitimą.

Mes atsakingai ir profesionaliai pasirūpinsime Jūsų būsto pardavimu, o Jums tiks beliks padėti parašus!

 


Susisiekime

Telefono numeris: +370 685 84 631

El. Paštas: info@nampro.lt

Darbo laikas: 9.00 – 18.00 val.

Adresas: Vilnius. Kareivių g 19 ( II aukštas)

Įmonės kodas: 301488580

Swedbank sąskaita: LT337300010104819796

Direktorius: Antanas Kudarauskas

Biuro vadovė: Vaiva Kelečienė